Yönetim Kurulu
Aziz Torun - Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür
  1950’de Erzincan - Kemah’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden 1975’te mezun oldu. 1976-1982 yıllarında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda iş müfettişliği yaptı. 1982’de görevinden ayrılarak iş hayatını özel sektörde sürdürme kararı aldı ve kardeşi Mehmet Torun ile birlikte Torunlar Şirketler Topluluğunun ilk adımlarını attı. Aynı zamanda Torunlar Şirketler Topluluğu’nu oluşturan şirketlerin bir bölümünün Yönetim Kurulu başkanlığını ve Yönetim Kurulu Üyeliğini yapmaktadır. 2013 – 2017 yılları arasında GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı görevini yürütmüştür.
 
Mehmet Torun - Yönetim Kurulu Başkan Vekili
  1953’te Erzincan Kemah’ın Ağaçsaray köyünde doğdu. Genç yaşta iş hayatında çalışmaya başladı. Halen Torunlar Şirketler Topluluğu’nun bünyesinde bulunan; Torunlar Gıda San. ve Tic. A.Ş., Torunlar Enerji San. ve Tic. A.Ş., Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı, Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş., Torun Yapı San. Tic. A.Ş., Nokta İnşaat A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Netsel Turizm A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. kurucu ortaklarındandır.
 
Mahmut Karabıyık - Yönetim Kurulu Üyesi
  1961’de Afyon - Sincanlı’da doğdu. 1982’de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 1983’teki avukatlık stajının ardından ağırlıklı olarak ticaret hukuku, şirketler hukuku, banka ve sermaye piyasası hukuku, icra-iflas hukuku alanlarında avukatlık yapmaktadır. Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi’dir.
 
İsmail Kazanç- Yönetim Kurulu Üyesi
  1972’de Tekirdağ’da doğdu. 1994 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme (Burslu) Bölümü’nden mezun oldu, 2001 yılında İngiltere’de Southampton Üniversitesi’nden Uluslararası Finansal Piyasalar Yüksek Lisans derecesini aldı. 1994-2002 yılları arasında Türkiye İş Bankası’nda Teftiş Kurulu Müfettişi, 2002-2006 yılları arasında Türkiye İş Bankası’nda Hazine Bölümü Müdür Yardımcısı, 2006-2008 yılları arasında İş Bankası’nda Hazine Bölümü Grup Müdürü ve 2008-2009 yılları arasında Arap Türk Bankası’nda Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2009 yılından bu yana Torunlar GYO ’da Finans’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CFO) olarak görevine devam etmektedir. 2014-2018 yılları arasında Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Ayrıca, Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO A.Ş., Torunlar Enerji San. ve Tic. A.Ş., Torunlar Gıda San. ve Tic. A.Ş., TRN Otel İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.
 
Ramadan Kumova - Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
  1968’de İstanbul’da doğdu, 1991’de Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği, 2011 yılında Harvard Business School mezunudur. Sektördeki kariyerine Enka’da Bekhme Dam baraj projesi ile başladı, daha sonra otoyol projelerinde çalışmıştır. 1993’de uluslararası pazarlarda çalıştı, 1998 yılında Gayrimenkul sektörünün pazarlama, pazar araştırma ve konsept geliştirme alanlarında yönetim danışmanlığı firması ile sektörün öncü firmalarına danışmanlık yaptı ve Mortagage kredilerinin Türkiye’de verilmesi için ABD’li firmalarla ortaklık kurdu. 2006 -2010 yılları arasında Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırımı yapan bir firmanın Genel Müdürü olarak çalıştı, 2010’da ortakları ile birlikte FerYapı’yı kurdu ve gayrimenkul sektörünün önde gelen projelerini hayata geçirdi. Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, GYODER Yönetim Kurulu Üyeliği, İnder Yönetim Kurulu Üyeliği, AYD (Alışveriş Merkezleri Yatırımcılar Derneği) Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu ve halen Konutder Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
 
Kenan Yavuz -Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
  1959’da Bayburt'ta doğdu, 1981’de Muğla İşletmecilik Yüksek Okulundan mezun oldu. (4 Yıllık) .İş hayatına 1985 yılında Koç Holding bünyesinde. , 2004 yılına kadar holdingin farklı disiplinlerinde görev aldı ve çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. 2004 yılı mart ayında Petkim Petrokimya Holding Yönetim Kurulu Üyeliği'ne, Mayıs 2004 tarihinde Petkim Genel Müdürlüğü görevine atandı. Petkim Petrokimya Holding'in özelleştirilmesi sürecini 2008 yılında tamamladı. Petkim’i satın alan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR'ın talebi ile özelleştirme sonrası Petkim Genel Müdürü olarak görevine devam etti. 2009 yılında SOCAR Türkiye Enerji AŞ'de Başkan/CEO olarak görev yaptı. 2009 yılından itibaren, SOCAR Türkiye Enerji A.Ş. bünyesinde STAR Rafinerisi, Petlim Limancılık Ticaret, SOCAR Power Enerji Yatırımları ve dağıtım şirketlerini kurdu, SOCAR Türkiye Enerji A.Ş.nin Başkanlığı (CEO) görevinde bulundu. Eylül 2016’da Yavuz Yönetim Çözümleri Ltd. Şirketini kurdu. TÜSİAD, DEİK ve MÜSİAD üyesi olan Kenan Yavuz, URAK Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Baksı Müzesi Hamisi ve Mütevelli Heyeti üyesidir. Evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.
 
Dr. M. Emre Çamlıbel - Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
  Dr. Çamlıbel, portföy yönetim şirketi Re-Pie'nin kurucu ortağı, yönetim kurulu üyesi ve yönetim kurulu başkanıdır.

Re-Pie'den önce 2008-2016 yılları arasında Soyak Holding CEO’luğu , aynı zamanda holdingin çimento, demir döküm, enerji, liman, sivil havacılık, oluklu mukavva, hazır beton vb. şirketlerinde yönetim kurulu üyeliği, 2001-2008 arasında da Soyak Yapı AŞ genel müdürlüğü ve yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini yürüten Dr. Çamlıbel Soyak Holding bünyesindeki yaklaşık 20 yıllık çalışma hayatı boyunca yaklaşık 20,000 Konut ve Kristal Kule gibi ticari gayrimenkullerin arsa ve proje geliştirilmesi, inşaatı, satış pazarlaması dahil tüm süreçlerin içinde bulunmuştur. Soyak Holding'deki toplam 20 yıllık mesleki kariyerinde ortalama 1,500 kişiye istihdam sağlanarak 1,5 milyar ABD doları değerinde, beş farklı sektörde 15 şirketin üst düzeyde temsilciliğini yürüttü ve üst düzey mali yönetim ve yatırım tecrübesine sahip oldu. Bu süreçte Holdingin Mali işler yöneticisi (CFO) ile hukuk, iş geliştirme ve strateji, insan kaynakları ve bilgi sistemleri ve kurumsal iletişim birimleri kendisine bağlı idi.

Hali hazırda Litvanya VGT Üniversitesinde Doçent öğretim görevlisi, Boğaziçi Üniversitesinde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak enerji, finansman, girişimcilik, yatırım ve gayrimenkul alanlarında yüksek lisans dersleri vermektedir. Ayrıca MIT (Massachusettes Institute of Technology) de senede 2 kere misafir eğitmen olarak ders vermektedir. Sermaye piyasası enstrümanlarından GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) Iarı temsil eden meslek örgütü GYODER'de 8 yıl kesintisiz yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Uluslararası alanda yayınlanmış bir çok makalesi, konferans bildirisi, kitap bölümü vardır. Yurt dışında yönetim kurulu üyelikleri devam etmektedir.
 
©Copyright 2016 Torunlar GYO
Torunlar GYO, web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.
Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları
Rüzgarlıbahçe Mahallesi Özalp Çıkmazı No: 4 34805 Beykoz / İstanbul
T: +90 216 425 03 28 / +90 216 425 20 07 F: +90 216 425 59 57
info@torunlargyo.com.tr